Wakacyjny Kurs Coachingu za nami. Zobacz opinie absolwentów


5/5 - (3 głosy)

To był niesamowity tydzień, pełen energii, merytorycznej współpracy, ogromnej dawki wiedzy na temat coachingu i rozwoju osobistego. Właśnie zakończyliśmy Wakacyjny Kurs Coachingu, który odbył się stacjonarnie w Tarnowie. Dziękujemy naszym absolwentom za zaufanie i już teraz zapraszamy na kolejne  szkolenia coachingowe ze Szkołą Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj.

kurs coachingowy Lilianna Kupaj
Wakacyjna Szkoła Coachingu 2022r.

Coaching kurs akredytowany

Choć w lipcu zakończyliśmy Wakacyjny Kurs Coachingu – nie zwalniamy tempa, gdyż przed nami kolejne wyzwania i kursy coachingowe, na które już teraz serdecznie zapraszamy! Jakie kursy coachingowe przygotowaliśmy? Zapraszamy do udziału w akredytowanych kursach coachingu online, ale też stacjonarnych potwierdzonych międzynarodowym certyfikatem ICI.

Już w październiku 2022 r. rozpocznie się Szkoła Life Coachingu online od 22.10.2022 – 29.04.2023 r. Kurs coachingowy rozwinie umiejętności pracy coacha, trenera, psychologa czy wykładowcy. Szkoła Coachingu to akredytowany kurs coachingu online z akredytacją międzynarodową Expert Coaching Skills ICI. To program akredytowany w międzynarodowym stowarzyszeniu International Association of Coaching Institutes ICI.

>> Szkoła Life Coachingu online ZAPISZ SIĘ TUTAJ <<

Umiejętności coachingowe – jak je poszerzyć?

Koniecznie zapisz się na kurs coachingowy II stopnia stacjonarnyktóry obędzie się od 29 kwietnia do 6 maja 2023 r.  Zdobędziesz zaawansowane umiejętności do pracy w zawodzie coacha, będziesz posługiwać się specjalistycznymi narzędziami w pracy z Klientami, wyróżnisz się na rynku coachingowym.

>> Kurs coachingowy II stopnia stacjonarny ZAPISZ SIĘ TUTAJ <<

Kurs coachingowy

Kurs coachingowy II stopnia stacjonarny to zaawansowane narzędzia, poszerzona wiedza, umiejętności coachingowe użyteczne tak w życiu zawodowym jak prywatnym.

Co jeszcze zyskasz zapisując się na kurs coachingowy?

  • Wykształcisz zaawansowane umiejętności do wykonywania zawodu coacha.
  • Poszerzysz umiejętności praktyczne niezbędne do coachingowej pracy z klientem.
  • Poznasz zaawansowane zasady budowania profesjonalnej relacji coachingowej ze swoimi Klientami.
  • Nabędziesz umiejętność posługiwania się specjalistycznymi narzędziami coachingowymi.
  • Zdobędziesz umiejętność odnajdywania się na rynku obsadzonym przez wielu coachów.
  • Zdobędziesz wiedzę na temat specjalizacji coachingowych i będzie miał okazję do  doświadczania jej w sesjach coachingowych.

Kurs coachingowy opinie

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czy kursy i szkolenia coachingowe Szkoły Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj są dla Ciebie – zobacz najnowsze opinie, jakimi podzielili się nasi absolwenci po zakończonym Wakacyjnym Kursie Coachingowym.

– Jestem bardzo wdzięczna za możliwość uczestniczenia w kursie coachingowym. Zawsze wiedziałem, że słuchanie ludzi i komunikacja, zadawanie pytań i akceptowanie milczenia są częścią Wielkiej Sztuki dotyczącej Tajemnicy osoby ludzkiej na tym świecie. Ale obecność tutaj w Szkole właśnie pokazała mi tak piękne przykłady uprawiania tej sztuki w rzeczywistych okolicznościach. Więc byłam po prostu podekscytowana. Niespodziewanie trzeci poziom słyszenia podczas sesji na kanapie otworzył się dla mnie głębiej niż kiedykolwiek wcześniej. Podana tutaj umiejętność tworzenia jasnej umowy stała się dla mnie praktycznie bardzo przydatna w moim zawodzie. Wszystkie narzędzia coachingu, wspaniała atmosfera zrozumienia i szczerości oraz wysoki poziom merytoryczny przekazywania materiałów były inspirujące i pełne godności. Tak więc większość konkretu biorę do swojego życia praktycznego – Model Grow, znaczenie kompetencji coachingowych, model coachingowy Diltsa… ale najwspanialsze z tego całego Kursu było coś, co wciąż tkwi w moim sercu: wielka moc Słowa, domowa sprawność tego miejsca i silna, lśniąca, ale wciąż skromna osobowość Lilianny Kupaj. Dzvenyslawa Romanets

– Prowadząca Lilianna stworzyła klimat, w którym czułam się sobą, tak bardzo sobą, że aż się zdziwiłam, że mam w sobie takie zasoby. Podejście Lilianny do drugiego człowieka jest mi niezwykle bliskie – nazywam je podejściem “zasobowym”. I właśnie w trakcie kursu te zasoby w sobie i w relacjach między nami odkrywaliśmy. Udział w kursie zachęcił mnie do podejmowania innych form kształcenia. Coaching, który praktykowaliśmy “nie szedł po powierzchni”, ale często poruszał głębokie pokłady i umożliwiał jeszcze lepszą pracę nad sobą. Dużą uwagę poświęcono na pracę z ciałem oraz pracę z emocjami. To co spodobało mi się w coachingu to fakt iż to klient decyduje jak głęboko w tę pracę wchodzi, co mu jest potrzebne, a rolą coacha jest towarzyszyć mu w pracy z jego zasobami! Agnieszka

– Miałam przywilej uczestniczenia w wakacyjnym kursie coachingowym w Szkole Coachingu Edukacyjnego Lilianna Kupaj.  Prowadzącą zajęcia, p. Liliannę, wyróżnia ogromna wiedza merytoryczna, długoletnie doświadczenie zawodowe w coachingu (zarówno jako coach, jak i trener), rzetelne przygotowanie do zajęć oraz umiejętność przekazywania wiedzy. Forma zajęć bardzo różnorodna, duża uwaga poświęcona zadaniom praktycznym, wszystko szczegółowo omawiane. Zajęcia prowadzone w serdecznej atmosferze z zachowaniem wysokich standardów lokalowych i organizacyjnych. Szczerze polecam. Ewelina Mitera

– Dzięki wakacyjnemu kursowi I stopnia w Szkole Coachingu Edukacyjnego zostałam przygotowana do pracy z przyszłym klientem od strony osobistej, a także otrzymałam szeroką gamę narzędzi coachingowych do pracy z klientem. Kurs ten umożliwił mi poszerzenie perspektywy – lepsze zrozumienie rzeczywistości jak i głębsze zrozumienie siebie. Dzięki kursowi zdobyłam uniwersalne kompetencje, które mogę wykorzystać w wielu rolach zawodowych i osobistych. Katarzyna Czernek

 

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!