Zapisz się na Wakacyjny Kurs Coachingu


Wakacyjna Szkoła Coachingu
5/5 - (1 głos)

Czy chciałbyś spędzić te wakacje w sposób zupełnie inny niż dotychczas? Czy marzysz o połączeniu relaksu i rozwoju osobistego, odkrywając nowe umiejętności i inspirujące możliwości? Jeśli tak, to Wakacyjna Kurs Coachingu jest dla Ciebie! Startujemy już 1 lipca 2023 r.  Przygotuj się na niezapomniane 8-dniowe doświadczenie, które nie tylko umocni Twoje umiejętności coachingu, ale także otworzy przed Tobą drzwi do nowych perspektyw i sukcesów. Przyłącz się do nas i odkryj magię rozwoju osobistego w Szkole Coachingu Edukacyjnego!

Wakacyjne warsztaty coachingu

Wakacyjny kurs coachingu I stopnia to 90-godzinny kurs coachingowy, dzięki któremu zdobędziesz fundamentalną wiedzę na temat pracy coachingowej. Skierowany jest do wszystkich, którzy pragną spędzić swoje wakacje w sposób inny niż dotychczas i jednocześnie zainwestować w swój rozwój osobisty. Oprócz intensywnych zajęć, będziesz mieć czas na odpoczynek i cieszenie się wakacyjnymi atrakcjami.

Letni kurs coachingu

Od 1 do 8 lipca spotykamy się stacjonarnie w Zbylitowskiej Górze przy ul. Ks. J. Popiełuszki 32, by w dynamicznej, wspierającej społeczności, zdobywać nowe umiejętności i odkrywać pełen potencjał. Jesteś liderem, menedżerem, przedsiębiorcą, nauczycielem, specjalistą HR lub po prostu osobą, która pragnie rozwijać się jako jednostka i przyczyniać się do rozwoju innych? Jeśli tak, to Wakacyjny Kurs Coachingu dostarczy Ci narzędzi, technik i wiedzy, które pozwolą Ci odnieść sukces w swojej dziedzinie.

>> ZAPISZ SIĘ TUTAJ NA WAKACYJNY KURS COACHINGU <<

Rozwój osobisty latem

W cenie kursu otrzymacie obszerne materiały szkoleniowe, egzamin międzynarodowy, dwa podręczniki coachingowe autorstwa Lilianny Kupaj, a także nieograniczony dostęp do video z kursem „Psychologia i Życie” Philip G. Zimbardo – Lilianny Kupaj. Nie zabraknie oczywiście przerw na aromatyczną kawę oraz pyszny lunch w inspirującej atmosferze na łonie natury. Podczas wakacyjnego kursu coachingu połączysz przyjemne z pożytecznym, korzystając z inspirującego klimatu, pięknych krajobrazów i przyjaznej atmosfery. Poczujesz się zrelaksowany i otwarty na nowe doświadczenia.

Coaching podczas wakacji

Zainwestuj w siebie i swoją przyszłość. Pamiętaj, że największe ograniczenia tkwią w nas samych. Nasz letni kurs coachingu to doskonały moment, aby wyjść ze strefy komfortu i przekroczyć własne granice. Poznasz 11 kompetencji coachingowych, modele rozmów coachingowych GROW, DIILTS, EICOACH. Rozwiniesz wiele kompetencji społecznych, a także wspierającą postawę w procesie rozwijania innych ludzi.

Szkolenie coachingu na wakacjach

Niezależnie od tego, czy masz wcześniejsze doświadczenie w coachingu, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, wakacyjny kurs coachingu jest dla Ciebie. Nie ma ograniczeń wiekowych ani zawodowych. Szkolenie coachingowe jest dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności, czerpać inspirację i współpracować z innymi pasjonatami coachingu.

Serdecznie zapraszamy!

Szybki kontakt
+
Wyślij!