Zdobądź darmowe szkolenie z Lilianną Kupaj!


5/5 - (3 głosy)

Jeżeli pragniesz zorganizować się w nowym 2022 roku, zostać mistrzem planowania i organizacji, realizować plany i marzenia – Kalendarz Kobiety Świadomej i Pięknej jest dla Ciebie! Mało tego – gdy kupisz 10 kalendarzy otrzymasz w PREZENCIE szkolenie z Lilianną Kupaj dla siebie lub swojego zespołu. Buduj z nami dobre nawyki, poznaj sprawdzone narzędzia z pomocą tego pięknego i skutecznego kalendarza na 2022 rok!

Jeśli wierzysz, że możesz się zmienić – jeśli uczynisz z tego nawyk – zmiana staje się realna. I na tym właśnie polega prawdziwa siła nawyków: wiedza, że twoje nawyki są takie, jakie sobie wybierasz.

Charles Duhigg, Siła nawyku.

kalendarz dla kobiet na 2022 rok

Chcesz wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia? Pomoże Ci w tym Kalendarz Kobiety Świadomej i Pięknej!

Kalendarz dla kobiet na 2022 rok

Ten wyjątkowy i ekskluzywny kalendarz dla Kobiet został zaprojektowany i stworzony z dbałością o każdy detal. Lilianna Kupaj – ceniona coach, akredytowana trener, autorka wielu publikacji i książek, prekursorka coachingu w Polsce, pasjonatka w swojej dziedzinie stworzyła prawdziwą „perełkę”. Kalendarz Kobiety Świadomej i Pięknej to podręczne narzędzie, które posłuży Ci w codziennych zadaniach, budowaniu planów/celów miesięcznych, kwartalnych i rocznych. To przejrzyste miejsce jest idealne na tworzenie codziennych notatek, przemyśleń, „luźnych myśli”. W każdym miesiącu to Ty określasz cel, który pragniesz zrealizować i zapisujesz własne rezultaty.

Zamieszczony w kalendarzu skuteczny PLAN ROZWOJU – JAK WYKSZTAŁCIĆ NAWYK, pozwoli Ci odpowiedzieć sobie na m.in. pytania – „co chcesz poświęcić” i „czego nie chcesz już robić”, które doprowadzą Cię do budowania zdrowych nawyków. W kalendarzu Kobiety Świadomej i Pięknej znajdziesz dawkę motywacji, będziesz kreatorką własnych nawyków. Dzięki mądrze zadanym pytaniom i notatkom w kalendarzu, sama będziesz siebie rozliczać z nawyków i wykonanych zadań w ujęciu dziennym, tygodniowym czy miesięcznym. To nie jest zwykły kalendarz!! Dzięki niemu możesz wpłynąć na jakość swojego życia. Bo do wielkich rzeczy dochodzi się małymi kroczkami.

Szkolenie coachingowe z Lilianną Kupaj GRATIS!

A teraz niespodzianka! Jeżeli pragniesz obdarować swoich bliskich – mamę, siostry, przyjaciółki albo jesteś liderką kobiecego zespołu i chcesz sprawić miły i praktyczny prezent dla swoich współpracowników – nie ma na co czekać. TYLKO TERAZ zamawiając 10 kalendarzy Kobieta Świadoma i Piękna otrzymasz 3 godzinne szkolenie z Lilianną Kupaj GRATIS! Takiej okazji jeszcze nie było!

Naszą ofertę kierujemy również do grona pedagogicznego. Jeżeli chcesz obdarować panie dyrektorki lub nauczycielki tym wspaniałym prezentem, a przy okazji zdobyć wyjątkowe szkolenie coachingowe dla zespołu – DZIAŁAJ! Nasze kalendarze czekają, by wzbogacać życie KOBIET.

Życzymy Ci, by nadchodzący 2022 rok był dla Ciebie czasem wspaniałym, wyjątkowym, spędzonym zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i zamierzeniami. To jest Twój czas, skorzystaj z niego i spędź go w towarzystwie

Kobiety Świadomej i Pięknej!

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!