Coaching biznesowy – rozpocznij nowy kierunek studiów i zostań coachem


5/5 - (1 głos)

Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie w coachingu biznesowym, jeszcze lepiej rozumieć i motywować zespół i współpracowników, posiadasz dużą motywację do rozwoju osobistego, a także chcesz zastosować nowoczesne podejście coachingowe w biznesie – te studia są DLA CIEBIE. Po wakacjach wspólnie z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie otwieramy nowy kierunek studiów „Trener i coach zdrowego stylu życia w biznesie”.

coaching biznesowy studia podyplomowe

Coaching studia podyplomowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom absolwentów, którzy chcą poszerzać wiedzę z coachingu biznesowego, postanowiliśmy dać taką możliwość i uruchomić nowy kierunek studiów podyplomowych. Zajęcia z kierunku „Trener i coach zdrowego stylu życia w biznesie” będzie prowadziła autorka i trener programu Szkoły Coachingu akredytowanego w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Coachów ICI Lilianna Kupaj.

Coaching biznesowy – kto może zostać studentem?

Zapraszamy wszystkich absolwentów studiów wyższych o specjalności zdrowie: coachów, psychologów, psychoterapeutów, menedżerów, nauczycieli, trenerów, fizjoterapeutów, pielęgniarki. Studia odbywają się w formie blended learning – zajęcia tradycyjne (około 2- 3 zjazdy w siedzibie uczelni) łączone są z aktywnościami prowadzonymi zdalnie.

Coaching studia

Od kiedy weszło w życie rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. i zawód COACHA został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności pod nazwą Trener osobisty, studia o kierunku coaching przeżywają prawdziwe oblężenie. Nowoczesny kierunek „Trener i coach zdrowego stylu życia w biznesie”, pozwoli zbudować i zwiększyć efektywność zespołów pracowników, którzy każdego dnia stają w obliczu nowych wyzwań, zadań lub konfliktów. Głównym celem studiów podyplomowych jest umożliwienie studentom uzyskania zawodu coacha ze specjalizacją w edukacji. Absolwenci po ukończeniu studiów otrzymują międzynarodową certyfikację coachów w stowarzyszeniu International Association of Coaching Institutes z wpisem na stronie międzynarodowej, certyfikat ukończenia Akademii Coachingu oraz ukończenia Akademii Trenera, a także Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Coaching w biznesie

To nowy kierunek, który z całą pewnością jest potrzebny współczesnemu biznesowi. Studia mają na celu przygotowanie specjalistów oraz menedżerów średniego i wysokiego szczebla do prowadzenia warsztatów z zakresu wellbeing w firmach, wprowadzania kompetencji coachingowych, zdrowych standardów pracy. Coach zdrowego stylu życia pracuje z Klientem indywidualnie od strony psychologicznej i coachingowej i żywieniowej. 

Zainwestuj w rozwój zawodowy i osobisty. Szczegóły dotyczące rekrutacji oraz programu zajęć znajdziecie >>TUTAJ<<

 

 

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!