Kurs coachingu – zapisz się już dziś i zdobądź certyfikat


Oceń artykuł post

Mniej teorii, więcej zrealizowanych założeń i planów. Dowiedz się jak osiągnąć przełom w pracy z Klientem, używać skutecznych i sprawdzonych narzędzi coachingowych – postaw na profesjonalny coaching. Kończąc kurs otrzymasz Międzynarodowy Certyfikat z Akredytacją ICI – Fundamental Coaching Skills ICI. A to wszystko pod okiem Certyfikowanej Coach Lilianny Kupaj, która posiada najwyższą akredytację Coach Master Trainer International Association of Coaching Institutes i wiele innych prestiżowych tytułów oraz wyróżnień. Rozpoczynamy w wakacje, dołącz już dziś i zdobądź niezbędne kompetencje do wykonywania zawodu.

‼️ Zapisz się już dziś do Wakacyjnej Szkoły Coachingu. W ciągu 8 dni zdobądź niezbędną wiedzę do rozwijania kompetencji coachingowych. Program Szkoły posiada akredytację  International Association of Coaching Institutes z siedzibą w Berlinie oraz oddziałami na wszystkich kontynentach.

Kursy coaching

Drodzy absolwenci, nie zwalniamy tempa, już dziś możecie zapisać się na kurs coachingowy II stopnia, który odbędzie się w dniach od 23 do 30 lipca w Szkole Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj w Zbylitowskiej Górze. W każde wakacje staramy się przygotować dla Was kurs coachingowy, który poszerzy Wasze kompetencje po kursie coachingowym I stopnia i wyposaży Was w nową wiedzę, narzędzia i praktykę pod okiem Lilianny Kupaj.

Wakacyjny kurs coachingu

Dołącz do najlepszych, dowiedz się jak zostać skutecznym coachem, oferować i sprzedawać usługi coachingowe i przede wszystkim jak pomagać ludziom, pozyskiwać Klientów oraz jak wprowadzić jakość i niepodważalne wartości do procesu coachingowego.

Co zyskam po kursie coachingowym?

  • otrzymasz prestiżowy Fundamental Coaching Skills ICI – międzynarodowy certyfikat z akredytacją ICI
  •  nabędziesz umiejętności posługiwania się specjalistycznymi narzędziami coachingowymi,
  •  poszerzysz umiejętności praktyczne niezbędne do coachingowej pracy z Klientem,
  •  zdobędziesz umiejętności odnalezienia się na rynku coachingowym i sprostasz wieloetapowemu marketingowi swoich usług,
  •  uzyskasz wiedzę na temat specjalizacji coachingowych i będziesz mieć okazję do doświadczania jej w sesjach coachingowych,
  • przejdziesz rewolucyjny rozwój wewnętrzny

Kurs coachingu online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i absolwentów stworzyliśmy możliwość ukończenia kursu coachingowego – ONLINE. Poznaj najskuteczniejsze narzędzia coachingowe, dowiedz się jak umiejętnie rozwiązywać problemy i konflikty w życiu osobistym i zawodowym, zbuduj szczęśliwe relacje i wreszcie – pomóż sobie i innym.

Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!