Jak dbać o zdrowie po pandemii? KONFERENCJA MIĘDZYNARODOWA


Coaching konferencja międzynarodowa
5/5 - (1 głos)

Burzliwy okres pandemii mocno zweryfikował nasze życie. Dotyczy to również szeroko pojętego zdrowia oraz uzależnień. Jak pokazują badania groźne zjawisko uzależnień jest globalne i wymaga pilnej uwagi. Podczas międzynarodowej konferencji dotyczącej zdrowia i uzależnień NLP Health and Addictions International Conference wystąpi Lilianna Kupaj, która podzieli się bardzo praktyczną metodą – prostą i niedrogą pomagającą zachować zdrowie w dobrej formie.

🔴 Aktualne Szkolenia coachingowe 🔴

Konferencja NLP Health and Addictions International Conference will be held odbędzie się online, w dniach od 23 do 24 listopada 2021 r. i będzie dotyczyć zdrowia w kontekście uzależnień, ale nie tylko.

– Niektóre z konsekwencji pandemii dobitnie pokazują, że ludzie nie poradzili sobie z tym nowym i burzliwym okresem. Wzrosła liczba uzależnień m.in.: odżywiania, depresji i lęku, poczucia głębokiej samotności i nie tylko. Dlatego udział w konferencji jest doskonałą okazją, by poszerzyć wiedzę zawodową oraz zdobyć nowe narzędzia i umiejętności, które pomogą dostosować się do tych zmian i radzić sobie z negatywnymi konsekwencjami pandemii – podkreśla Lilianna Kupaj.

W trakcie wydarzenia jedni z najlepszych mówców z całego świata zajmujący się tymi zagadnieniami, będą uczyć i demonstrować innowacyjne i przełomowe modele we wszystkich aspektach zdrowia i uzależnień.

Każdy wykład na tej konferencji potrwa 90 minut!

Szczegóły znajdziecie tutaj 👉 https://nlpcon.co.il/2/

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!