Mistrzowski Kurs Trenerski – klucz do Twojego sukcesu w coachingu


kurs trenerski
5/5 - (3 głosy)

Chcesz rozwijać swoje umiejętności trenerskie i zdobyć nowe, skuteczne narzędzia do pracy? Nasz Mistrzowski Kurs Trenerski, który rozpocznie się 30 września jest stworzony właśnie dla Ciebie. Czy czujesz, że Twoja kariera stoi w miejscu? Zastanawiasz się jak zdobyć nowe umiejętności i kompetencje, które pozwolą Ci rozwinąć swoją karierę jako trener? A może marzysz o zastaniu profesjonalnym trenerem, ale nie wiesz, od czego zacząć? Bez względu na to, gdzie jesteś w swojej drodze, nasz Mistrzowski Kurs Trenerski jest stworzony właśnie dla Ciebie. Zobacz, dlaczego warto wybrać nasz kurs?

 

Kiedy: 30 września – 1 października 2023 r.

Godziny: 9.00 – 16.30

Miejsce: Szkoła Coachingu Edukacyjnego, ul. Ks. J. Popiełuszki 32, 33-113 Zbylitowska Góra

! Każdy uczestnik otrzyma:

  1. zdiagnozowane TOP 5 talentów Gallupa,
  2. certyfikat ukończenia Mistrzowskiego Kursu Trenerskiego (120 godziny edukacyjnych),
  3. tytuł TRENERA

Uwaga! Osoby, które ukończyły kurs coachingu lub kurs komunikacji interpersonalnej mogą przystąpić do egzaminu na poziom Trenera Kompetencji Społecznych. 

>> Mistrzowski Kurs Trenerski ZOBACZ DLACZEGO WARTO! <<

Kurs trenerski dla początkujących

Jeżeli szukasz kursu trenerskiego dla początkujących, nasz program nauczy Cię podstawowych zasad i technik coachingowych. W ramach kursu otrzymasz konkretne narzędzia i strategie, które możesz zastosować od razu w praktyce.

Zaawansowany kurs trenerski

Dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko podstaw, oferujemy również zaawansowany kurs trenerski. Dzięki zaawansowanemu programowi szkolenia zgłębisz bardziej skomplikowane aspekty coachingu i nauczysz się, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami i jak pomagać swoim klientom osiągać najlepsze wyniki.

Kurs trenerski online

Nasi absolwenci otrzymają wyjątkowy Bonus! A jest nim 8-miesięczne zajęcia online w grupie na Facebooku dedykowanej rozwijaniu 8 filarów poczucia wartości w pracy trenera. Co łącznie daje 6 godzin zegarowych.

Profesjonalny kurs trenerski

Nasz profesjonalny kurs trenerski nie jest tylko o nauce. To również o praktyce. Dlatego zapewniamy Ci możliwość pracy z prawdziwymi klientami, pod okiem doświadczonych trenerów. To prawdziwe szkolenie trenerskie, które pozwoli Ci zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

>> Wpłać zaliczkę i zarezerwuj miejsce na kursie JUŻ DZISIAJ <<

Certyfikowany kurs trenerski

A co najważniejsze, nasz Mistrzowski Kurs Trenerski kończy się certyfikatem. Oznacza to, że po ukończeniu naszego programu otrzymasz certyfikowany kurs trenerski, który potwierdzi Twoje umiejętności i kompetencje jako trenera. To nie tylko zwiększy Twoją wiarygodność w oczach klientów i pracodawców, ale także otworzy przed Tobą nowe możliwości.

Kurs trenerski z coachingiem

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności i rozpoczęcia swojej podróży jako trener. Zapisz się na nasz kurs trenerski z coachingiem już dzisiaj i zrób pierwszy krok ku mistrzostwu. Nie czekaj, miejsca szybko się zapełniają!

Szkolenie dla trenerów

Mistrzowski kurs trenerski oferuje kompleksowe szkolenie, które pomoże Ci zdobyć nowe umiejętności i techniki coachingowe. Nauczysz się, jak skutecznie prowadzić sesje coachingowe, jak pomagać klientom w osiąganiu ich celów i jak radzić sobie z różnymi wyzwaniami, które mogą napotkać trenerzy.

Rozwój umiejętności trenerskich

Praktykujemy skuteczne metody nauczania, które łączą teorię z praktyką. Oferujemy interaktywne sesje online, które umożliwiają uczestnikom bezpośrednią interakcję z trenerem i innymi uczestnikami. Mistrzowski Kurs Trenerski to kurs, który przekształci Twój potencjał w profesjonalizm. To szkolenie dla trenerów zostało zaprojektowane, aby pomóc Ci odkryć i rozwinąć naturalne talenty, a także nauczyć Cię nowych umiejętności, które przekształcą Cię w profesjonalnego trenera.

Doświadczeni trenerzy coachingowi

Kadra doświadczonych trenerów Szkoły Coachingu Edukacyjnego to skuteczni profesjonaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży coachingowej. Są gotowi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci stać się lepszym trenerem. Współpracując z nami, nauczysz się skutecznych technik i strategii coachingowych, które pomogą Ci stać się skutecznym trenerem. Nasze bezcenne doświadczenie i praktyczne podejście do nauczania sprawią, że nauka będzie dla Ciebie inspirująca i satysfakcjonująca.

Szkolenie z coachingu

Kurs trenerski jest zorganizowany w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać Twój czas i inwestycję. Zajęcia obejmują szeroki zakres tematów, począwszy od zrozumienia podstawowych zasad coachingu, po bardziej zaawansowane techniki i strategie. Uczestnicy otrzymują również możliwość praktycznej nauki przez bezpośrednie doświadczenia i ćwiczenia, które pomagają zrozumieć i opanować umiejętności trenerskie. Niezależnie od tego, czy jesteś zajętym profesjonalistą, czy osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z coachingiem, nasz kurs spełni Twoje oczekiwania.

Zapisz się już teraz i dołącz do grona naszych zadowolonych uczestników. Czekamy na Ciebie!

Szybki kontakt
+
Wyślij!