Korzyści płynące z coachingu – czym jest coaching?

Gdy zastanawiasz się czym jest coaching, skąd pochodzi i czy warto zająć się coachingiem – już jesteś na dobrej drodze! Zacznę od tego, że na naukę i marzenia nigdy nie jest za późno. Znaczy to tyle, że zawsze jest dobry czas, by zadbać o siebie, zająć się własnym rozwojem osobistym czy zawodowym. Korzyści płynące z coachingu są znaczące niezależnie od tego, z jakiego rodzaju coachingiem mamy do czynienia. Każdy bowiem jego rodzaj opiera się na procesie rozwoju osoby, która go podejmuje.

coaching szkolenie
Zapraszamy na szkolenia coachingowe z międzynarodowymi akredytacjami.

Coaching – co to jest?

Coaching jest w naszym kraju coraz bardziej popularny. Wiedza o coachingu przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Nasza Szkoła Coachingu Edukacyjnego od 15 lat zajmuje się tematyką coachingu, i niezmiernie cieszy nas, że coaching jest coraz bardziej popularny w różnych dziedzinach życia. Niestety system edukacji w Polsce nie rozwija wprost proporcjonalnie do rozwoju na świecie. Młodzi ludzie po studiach często nie wiedzą czym chcą się zająć, w czym są dobrzy i jak pokierować własną karierą. Dzisiaj nikogo nie dziwi sportowiec, muzyk czy nauczyciel, który korzysta z usług coacha.

Coaching jest bowiem bardzo skuteczną, przynoszącą niesamowite efekty metodą rozwoju osobistego, która w dość krótkim czasie pozwala na szeroko rozumiany rozwój osobisty. Coaching jest obecny w naszym życiu w edukacji jako Educoaching, z coachingu korzystają osoby planujące karierę i rozwój zawodowy – Business Coaching, a także osoby, które chcą w końcu poczuć szczęście i pełnię życia – zadbać o relacje z rodziną, dziećmi, przyjaciółmi czy partnerem – Coaching Indywidualny. Tak jak trener motywuje drużynę do meczu, sportowca do osiągania wysokich wyników, tak coach lub mentor, wykorzystując swoją wiedzę i bogate doświadczenie motywuje i inspiruje do odkrycia własnego potencjału, rozwoju i osiągania życiowych celów.

Coach – kim jest?

To bardzo mądra i doświadczona osoba, która staje się Twoim skutecznym i profesjonalnym przewodnikiem na wybranym etapie życia. Coach pomoże rozwiązać różne sytuacje i problemy, które nie pozwalają Ci pójść dalej. Dzięki profesjonalnym sesjom, rozmowom – sam odkryjesz właściwą drogę, będziesz zmotywowany i chętnie stawisz czoło różnym sytuacjom. Profesjonalny coach sprawi, że już po pierwszym spotkaniu poczujesz ogromną dawkę motywacji do działania. Nabierzesz „wiatru w żagle” i z uniesioną głową będziesz chciał zmieniać to, co do tej pory wydawało Ci się niezmienne. A pomyśl tylko jak będziesz się czuł po kolejnych spotkaniach? I co możesz osiągnąć dzięki współpracy z coachem? Nasza szkoła coachingu kształci profesjonalnych i skutecznych coachów, dzięki temu, że nasza kadra to wykwalifikowani eksperci, posiadający najwyższe, prestiżowe, międzynarodowe certyfikaty. Dlatego, gdy postanowisz zmienić swoje życie – zaufaj naszej kadrze!

Kurs coachingu

Wszystkie szkolenia coachingowe prowadzone przez Szkołę Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj są potwierdzane prestiżowymi certyfikatami i umożliwiają wykonywanie zawodu coacha. Nasi trenerzy i wykładowcy posiadają najwyższe akredytacje coachingowe. Akredytowany kurs coachingu jest dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę z zakresu coachingu, zostać nauczycielami coachingu. Prowadzimy kursy stacjonarne oraz online. Nasi absolwenci zostają wykfalifikowanymi coachami i doskonale rozwijają własne kariery zawodowe.

Kurs coachingu online

Żeby spełniać marzenia, rozwijać swój potencjał, poczuć się jak „mistrz coachingu” wcale nie musisz wychodzić z domu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów uruchomiliśmy szkolenia i kursy coachingowe, które możesz realizować także w formule online. Każdy udział w akredytowanym kursie jest potwierdzany międzynarodowym certyfikatem ICI. Zaufaj nam, a my przygotujemy Cię praktycznie do wykonywania zawodu marzeń, rozwijania umiejętności, wartości. Uczymy przez praktykę, nasze szkolenia coachingowe prowadzone są warsztatowo: ćwiczymy, rozmawiamy, dyskutujemy – zobacz jak w trakcie procesu rozwoju, Twoje życia nabiera rozmachu – zaczynasz się zmieniać, ewaluować, rozkwitać i stajesz się najlepszym coachem dla siebie i swoich bliskich.

Szkoła LIFE COACHINGU ON-LINE
Szkoła LIFE COACHINGU online – dołącz już dziś!

Kurs coachingu online z certyfikatem

Marzysz o zawodzie coacha? Nic prostszego – skorzystaj z naszych szkoleń coachingowych. Z przyjemnością i pełną skutecznością przygotowujemy Cię do wykonywania zawodu coacha. Jesteśmy po to, by Cię wspierać, motywować i kształcić na wielu poziomach. Uczymy z pasją i misją, kochamy to co robimy – bo tylko w ten sposób można kształtować przyszłe pokoleniach profesjonalistów. Każdy nasz kurs coachingowy stacjonarny i online kończy się międzynarodowym certyfikatem – akredytacją Expert Coaching Skills ICI – uprawniającym do wykonywania zawodu coacha. Oddaj się w ręce naszych ekspertów i rozpocznij pracę marzeń!

Szkoła Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj – co daje coaching?

• zdecydowanie większa skuteczność w działaniu
  • trwałość w zwiększeniu osobistej efektywności
  • umiejętność stawiania sobie pytań, także i tych trudnych
  • pełna jasność w zakresie własnych celów i określenia wartości