Ucz się NLP od światowych ekspertów – KONFERENCJA ONLINE


Konferencja NLP co to jest? Lilianna Kupaj
5/5 - (1 głos)

Poznaj skuteczne techniki NLP, dołącz do grona światowych ekspertów i korzystaj z ich wiedzy oraz doświadczenia. Już dzisiaj zapraszamy na międzynarodową konferencję online NLP Masters International Summit, która odbędzie się w dniach od 27 września do 5 października 2021.

Prof. dr Karl Nielsen, który jest współzałożycielem i prezesem międzynarodowych stowarzyszeń NLP (IN), Coachingu (ICI), Hipnozy (WHO), Constellation (WSCO), Mindfulness (In-Me) i Psychologii Pozytywnej (PosPsy), zrzeszających ponad 8 tysięcy członków z 90 krajów świata oraz Lilianna Kupaj, która jest ambasadorką ICI w Polsce – zapraszają na konferencję NLP Masters International Summit.

– Przed nami niesamowicie ciekawy szczyt specjalistów NLP. Biorąc udział w konferencji będziecie mieli okazję do zadawania pytań światowej sławy ekspertom, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą – wszystko po to, byście mogli się uczyć, rozwijać i zmieniać swoje życie oraz pomagać innym. Ponadto skorzystacie z wielu bonusów i niespodzianek od prelegentów, partnerów oraz organizatorów – mówi Lilianna Kupaj.

 

Korzyści z dołączenia do NLP Masters International Summit:

  • będziesz mieć dostęp do ekspertów z ponad 40-letnią praktyką i doświadczeniem w dziedzinie NLP, rozwoju osobistego, terapii i samopomocy, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami wpłynęli na miliony ludzi na całym świecie
  • poznasz techniki NLP, które mogą pomóc Tobie i Twoim klientom w uzdrowieniu i osiągnięciu nowego poziomu doskonałości i wydajności
  • uzyskasz dostęp do wyspecjalizowanej społeczności ludzi o podobnych poglądach, którzy tak jak Ty chcą się uczyć, rozwijać i wzrastać
  • możesz wchodzić w interakcje, komunikować się i nawiązywać kontakty zarówno z innymi studentami, jak i ekspertami prezentującymi podczas szczytu
  • z pakietem Premium otrzymasz dostęp do wszystkich nagrań wideo i audio, bonusów, nagród i ofert specjalnych, dostosowanych do Twoich potrzeb.

Zapisz się tutaj: https://nlpmasters.net

👉 Więcej o rozwoju osobistym dowiesz się z naszych szkoleń:

  1. Szkoła Life Coachingu  – Expert Coaching Skills ICI
  2. Szkoła LIFE COACHINGU ON-LINE – Expert Coaching
  3. Mistrzowski Kurs Trenerski – Nauczysz się projektować
Szybki kontakt
+
Wyślij!